anonym :D

Jak si získat důvěru holky, kterou se snažím sbalit?

Zdravím! Jak si mám získat důvěru stejně staré holky (15 let), kterou se snažím sbalit? Normálně se s ní bavím, ale je potřeba, aby jí prostě nevadily a neděsily moje dotyky. Jak toho mám docílit?

Nejlepší odpověď
Rokio

Někam ji pozvi. Kup ji, co má ráda. Buď k ní něžný.

Další odpovědi
paul1

Chce to trpělivost, časem se to poddá.

Mojžíš

Zajímej se o ni, její zájmy, co má ráda. Čím více o člověku víš a naopak, tím si budete blíže.

Jakub Tlapal

Vezmi ji někam na rande. Ale ne do kina, třeba jen na procházku, nebo že ji doprovodíš domů. Hlavně netlač na pilu. Super jsou taky dárky. Já jsem třeba u své přítelkyně zabodoval s tímto náramkem https://www.trzis­testesti.cz/na­ramky/naramek-spojeni/ . Skvěle si u něj navíc ověříš, jestli se jí líbí a ty taky. Když ho bude nosit, tak máš vyhráno.