Jak získat přítele zpět?

Dobrý den,zajímal by mě názor na můj příběh.Mám 29 let,mám dcery (9 a 7 let) a měla jsem přítele o 9 let staršího.Je pracovně hodně vytížený,soudně si zažádal o svěření svých dětí(9 a 7 let) do péče a já chtěla podnikat.Plánovali jsme společnou budoucnost i s našimi čtyřmi dětmi.A přitom jsme si slibovali,že spolu budeme napořád.On mi hodně pomáhal a měl nás rád.V půlce srpna jsme přišli o mimi.A pak jeho rozhodnutí,vůbec tomu nerozumím.Udělal by pro nás cokoliv, ale já si ho příliš nevážila a řešila jsem sebe a své problémy.Také jsem byla jak chobotnice,která ho obepnula a chtěla ho mít jen pro sebe.Začátkem září mi napsal dopis, ve kterém psal o rozchodu.Posledně jen řekl, že se mu psychicky ulevilo.Od září jsme se viděli dvakrát a při loučení jsem od něj dostala pusu na líčko.Tak proč? Co to znamená?A vždy jsem měla pocit,že je rád,že mě vidí.Usmál se na mě.Když jsem mu řekla,že jsem byla na pracov.pohovoru,tak se ptal o jakou práci se jednalo a jak jsem uspěla.Je možné, aby ho to zajímalo?Já ho moc miluji, uvědomila jsem si chyby,které jsem udělala.Ale on nechce o mém snažení se změnit ani slyšet.Snažím se,samozřejmě,že to nejde ze dne na den,ale opravdu se snažím.Moc bych si přála,dostat od vás nějakou radu,jak ho získat zpět,protože nevěřím, že se láska jen tak vytratila.Ale já si umím představit,že by vše fungovalo.A chci ho o tom přesvědčit.Navíc i mým dcerám se moc stýská a každý den na něj myslíme.

Odpovědi
Ala81

Mozna se o to prestat tolik snazit, mene je nekdy vice, mozna to prijde samo a pokud ne, asi by byla stejne veskera snaha marna a vedla jen k ponizeni a jeste vetsimu smutku.