Trpaslik94

Lze ji získat, když měla o mě zájem, ale dala přednost jinému?

Ahoj,

V práci mě začla balit jedna holka a úspěšně. K něčemu málo i došlo. Jakmile ale mělo dojít na osobní setkání mimo zaměstnání (asi 3×) tak na to nikdy nedošlo. (přitom jedno navrhla i ona sama) Jelikož nejsem úplně blbej, tak mi bylo jasný, že asi někoho má. Navíc hned první den jsem ji koukal na FB a tam má status, že je zadaná. To do sebe krásně zapadlo. Jistej jsem si tím ale nebyl, tak jsem si to užíval dál. No každopádně předevčírem jsem ji náhodou na okraji města potkal s jedním borcem. Nic nedělali, ale to je vcelku jedno, ať to byl kdokoliv, dala mu přednost přede mnou. Potvrdilo se to, co jsem si myslel, a to, že jí sloužím jen ke zpestření pracovního dne.

Ona teď tedy ví, že už asi tuším, o co jde. Ještě jsme se od té doby neviděli, ale pozítří se tak stane. A jde mi o to, jak ji získat (zpět?).

Spousta lidí na netu řeší, jak přebrat holku, a některým se to opravdu povede. Přitom se třeba ještě vůbec neznají. Tak si říkám proč to nezkusit? Mám přece obrovskou výhodu oproti ostatním, ne? Aspoň trošku se jí asi líbím, ví, že ji mám rád. Nějaká šance tu přece být musí – navíc pokud s tím svým už je třeba delší dobu a prvotní zamilovanost vyprchala.

Uvažuji ale, jak na to, co dělat a čeho se naopak vyvarovat. Ani nevím, jak se bude chovat, ještě jsme se od té doby neviděli (předpokládám že se na mě bude smutně dívat a bude jí líto že to takhle dopadlo) A co ji k tomu vůbec říct? Ten románek v práci asi teď už pokračovat nebude. Nejradši bych asi mlčel, ale tím ji nezískám.

Na netu jsem googlil „jak ji získat zpět“, rady tam jsou zajímavý, ale bohužel to není úplně do mé situace. Je to asi nejblíž ze všeho možnýho, ale přeci jen dost mimo. Nikdy vlastně moje nebyla, maximálně tak v zaměstnání.

Je mi jasný, že než tady něco zkoušet, tak bych mohl mít možná 10 jiných, ale opravdu mi na ní záleží. Za 24 let jsem takovou nepotkal.

Akorát si tak říkám: co se pro ni změnilo? Nic. Jediná změna je ta, že já znám pravdu. Pokud pro ni nebylo vzrušující to tajemno, tak proč v tom nepokračovat? Nebo se na tom přímo i domluvit? U ní žádná změna nenastala, tak by to vlastně nemusel být problém. A třeba by z toho v budoucnu bylo i něco víc. Nevím.

Když to tedy shrnu: Byl jsem pro jednu holku největší miláček, ale jen v práci. V osobním životě má svýho už asi delší dobu. Teď jsem je spolu viděl, a tak předpokládám, že ten náš „vztah“ v práci skončí. A já uvažuji, co dělat dál a jak se chovat pro to, abych ji získal komplet pro sebe (i když asi bych teď byl rád i za to, kdyby to mělo pokračovat jen v práci).

Díky.

Odpovědi
klumprt

Myslím, že máš jedinou možnost. Dát najevo nezájem. Hodit zpátečku a být nad věcí. Nedělat na ni kyselé ksichty, ale chovat se k ní mile a přitom tak, že po ní nic nechceš. Jedině tak by se ještě dokázala chytit, poněvadž to by ji mohlo k něčemu vyprovokovat.
Během této těžké zkoušky vlastní vůle můžeš přemýšlet o tom, jestli ti to všecko stojí za to, když je tak přelétavá. Je veliké riziko, že když teď přelétá od jiného k tobě, tak potom bude přelétat od tebe k jinému. A to není pro normálního chlapa nic příjemného.