zjentek

Měla moje milovaná pravdu?

My s milovanou jsme to kdysi dávno uměli pořádně roztočit, dělali jsme to jako králíci, veverky a bůhví co všechno podobného dohromady si dokážete představit a to si znásobte x 100! Prostě pořád a kdekoli, zlé jazyky by mohli namítat, že jsme byli jako smyslů zbavení (nebyla by to pravda, moc dobře jsme věděli co děláme a proč). Vlastně roztrhnout nás bylo prakticky nemožné, bylo by to jako když se katanou vertikálně rozseknete vedví. No a pak, po mnoha letech (už nevím při jaký příležitosti a v jakým kontextu), mně jednou milá napíše (než náhle nečekaně odejde): „A stejně si myslím, že víc než na pipině záleží na srdíčku“…
Hmm… Páni… Tohle mně u ní nějak nesedí. A tak jsem začal pátrat na vlastní pěst (už mně to přijde nekonečné). A dosud marně. Prakticky dodnes (po dalších X uběhlých letech) jsem nepochopil, proč ve své frázi tyto dva docela zázračné a pro soužití neodmyslitelné orgány od sebe vlastně tak nekompromisně oddělila. A zeptat se jí už není možné. Taky pátrám, zda z hlediska anatomického nejde vlastně o soustavu. To abych měl důkaz, že se drahá kdysi hrubě spletla. Bohužel jsem dosud nikde nenašel dostatek relevantních informací. Asi neexistují, no co už… Děkuji.

Odpovědi
Rokio

Podle mě by za tím mohla být menopauza. Starší žena má méně energie a elánu než mladé dračice. Chce mít svůj klid.

Je pravda, že muže postihuje něco podobného, ale nemá to na ně takový vliv.

Muž má aktivní rozmnožovací soustavu až do důchodu (pokud neonemocní). U žen to takové není.

Darcy

záleží na tom, komu na čem záleží.. 😂
třeba pro mně je to nerozlučitelné, když se miluju tak jen s tím koho miluju, nebo komu hodně věřím a líbí se mi.
Náhodný sex není moje parketa a doslova se mi hnusí (tedy u mně, ostatní ať si dělají co potřebují).

Lotr2008

No já mám srdce nemocné a záleží mi na něm docela hodně, se ženou už žijeme spíše jako sourozenci.

cappuccino

Kdyz se dva doplnuji natolik, ze se citi jako jeden celek, tak ale porad zustavaji zenou a muzem. Ty rozdily tam jsou a zustanou. Takze bych rekla, ze tvoje milovana mela pravdu. Stejne tak, jako se muz nedokaze 100% vzit do zeny, tak je tomu i naopak.
Nejlepsi pro tebe bude, Zjentku, po tom dal nepatrat.

zjentek

Rokio, ty moc nečteš, viď?

zjentek

Darcy, mně se hnusí totéž. Počkej a když máš partnera, ovšem řekne si někdo, komu hodně věříš a líbí se ti, tak s tím problém nemáš? 🤷‍♂️

zjentek

Oprava: ne partnera, ale někoho koho miluješ. A do toho si řekne kdosi, komu věříš a líbí se ti. A ty uděláš co?

Darcy

určite ne. nikdy jsem neměla sex s někým jen proto že mi je sympatický a vyjel po mně. Sve partnery jsem si vždy vybrala já a vždy to byli moji hodně dobrý přátelé, nikdy ne jen tak někdo cizí nebo málo znám.
Nejakou dobu mám partnera, teď čerstvě už manžela a už roky nikoho neřeším. Stejne – on se ten sex přeceňuje, čas mi ukázal, že vzájemná neha a péče je mnohem víc, malé věci jako pohled a úsměv v davu, dobré objetí a společná souhra a zážitky a humor je mnohem mnohem víc než, jen si vytrxkat mozeg z hlavy 😁