lenina270

Facka v manželství

kamaradka dostala od manžela facku,před tim už na ní byl jednou hrubý,pak jí tvrdil že ji miluje…nemaj děti a sou spolu sotva rok a už ji při vědší hádce praštil.a to chce po ní dítě.co myslíte-de facka a milování dohromady?mě se to nezdá,ale nesmím jí do ničeho mluvit-je dospělá,musí vědět jestli chce takhle žít

Nejlepší odpověď
mojitek

Jsou zeny,ktere bez facek v partnerstvi ani nemohou zit,jinak receno kdyby meli partnera,ktary ji obcas neuhodi,tak ho budou mit za „slabocha“. Nevim,jestli je zrovna Vase kamaradka-tento typ- . Ja osobne facky ve vztahu neuznavam a jestli prijde jedna facka,tak je jen otazka casu kdy prileti druha,treti…

Další odpovědi
iwetax

Musí se rozhodnout sama, zkuste jí dát číslo na Dona linku: 251 511 313 pro oběti domácího násilí. Je to jen na ní. Je to bludný kruh. Bude se vám vyplakávat na rameni a až se uklidní půjde zas domů (znám z vlastní zkušenosti). To rameno jí nabídnětě , rozhodnout se musí sama.

Zdroj: http://www.do­nalinka.cz/in­dex.php

afro.minerva

Otázka zní, jaká to byla facka. Jestli to bylo jenom takový plácnutí, ne moc silné, tak to se dá ještě odpustit, ale opakovat se to teda nesmí. Někteří muži takhle reagují, když mají pocit, že je ženská histerická. Já to neschvaluju, ale je to tak.

Pokud to byla opravdu facka daná s razancí a silou, tak už je to k zamyšlení. To by si asi měla se svým manželem vyříkat a to pořádně od plic. Tohle už není legrace. Určitě bych s dítětem aspoň rok počkala. Určitě se do té doby projeví, jestli je násilník nebo ne.

ten který je

Je to špatné ale existují ženy které také mlátí chlapa…

Džanička

Je pravda že pokud dostala jednu facku tak na 100% nebude první ani poslední.Ženy které se nechají bít málokdy odejdou od partnera.On se vždy omluví,koupí dárek a pak to jde od začátku.Já svojí vlastní zkušenost nemám,ale pokaždé si říkám proč se ženy nechají ponižovat.Říká se že jak se chlap chová ke své mámě,tak se bude chovat ženě.Určitě si promluvte,ať ví že vám na ní záleží,toto není normální

Michal

Byla zasloužená? Pomyslí si mnoho mužů…
Já si myslím,že žena není fackovací panák a s láskou mi to vůbec nejde dohromady.To je ale na uvážení té které ženy.

Nuk nuk

Kdyby to bylo jednou v nějaké šílené hádce, tak budiž,ale i to je napováženou. Ale osobně tvrdím, že domácí násilí by pro mne bylo vážným důvodem, abych uvažovala o rozvodu.
Bohužel má ale pravdu i Mojitek. Ač se to zdá nelogické, jsou ženy,které se agresivních partnerů drží jak klíšťata.

oskar

Tato situace se bude stale stupnovat,cim driv toto manzelstvi ukoncite tim lepe pro Vas.