huxa

Lze získat ještě někdy ženu, která byla do vás kdysi dávno zamilovaná?

Nejlepší odpověď
Drap

Život přináší různá překvapení. I to se stává. Existuje i dost lidí, kteří se se stejnou ženou dvakrát ožení.

Další odpovědi
Damiana

Jistě. Říká se – a právem – že stará láska nerezaví. Takže, pokud tam je stále nějaký ten cit, obě strany si vyříkají případná nedorozumnění z minulosti, pak stačí zavzpomínat na hezké, společně prožité chvíle …
Někdy se fakt lidé rozejdou kvůli hlouposti, nebo spolu ani nechodili, jen se znali a byli si sympatičtí (ale to už se netýká vztahu jako takového) a náhoda (osud:-) je svede po letech zase dohromady.
Něco jiného je, když jeden druhému nějak výrazně ublížil – ať to byla zrada, podvod, fyzické nebo psychické napadení, alkohol, drogy… Tam se obvykle láska přemění ve strach, opovržení, odpor nebo přímo v nenávist a takového partnera lze přijmout zpět jen těžko. Spíš vůbec.
Nejsem ale velkým příznivcem slepovaných vztahů. Obvykle po nějaké době vylezou na povrch ty skutečnosti, které byly příčinou rozchodu a to ještě ve větší míře a je to zase tam, kde to bylo.

Jestli máš ale na mysli nějakou dívku, která tě milovala v první třídě a ty počítáš s tím, že jí to vydrželo i v šestnácti, tak tam bych na to nesázela vůbec. 🙂

fcoop

Není to samozřejmě vyloučené,ale -----„Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“.

zjentek

v tomhle ohledu to chodí podobně jako v mrazíkovi: kdo se blízko tvé berly mrazilky ocitne, už nikdy neprocitne.

anonym

všechno je reálné, záleží čistě na tvích schopnostech a na tom, jaký máš s tou osobou vztah po tom co již nejste spolu. promyslet si, co na tobe měla ráda a zase jí to nabídnout, navíc budeš ve výhodě, protože se už znáte a můžeš využít různé finty atd… 🙂

Anuket

Ze zkušenosti nejbližších vím, že to funguje jak po pár letech, tak i poté, co se dva dotyční neviděli přes desítky let. Ano, skutečně to jde, život je jedna velká pouť. 🙂