dust8

Co si myslíte o tom, že stará láska nerezaví?

Nejlepší odpověď
Drap

Něco na tom je, ale určitě neplatí vždy au každého. Třeba já mám rád bůček v jakékoli podobě a ani po šedesáti létech mně láska k němu neopustila.

Další odpovědi
elkon

Je to spíše pověra, ale někdy to vyjde. Také záleží čeho se to týká.

Malvína

Že je to častá pravda…

aliendrone

Myslím, že SPOLEHLIVĚ nerezaví ZLATO. Přeber si to jak chceš. ;) :D :D

Arne1

Souhlas. Když jsem po několika desítkách let potkal dávnou lásku a skončili jsme v posteli, tak to bylo nádherné.