Najdu tady ženu či dívku,která…

… mi porodí dítě ? 😁
Doplňuji:
Drape,můžu ti říkat bratře? VOLE ! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Barbakane, jsou dvě možnosti: buď ji okouzlíš, nebo ukecáš. Tak si vyber.

Další odpovědi
Lucijej

jenom případě, že

ty by jsi mně musel kolíbku dělati, do dřeva netíti…

;o)

Drap

Moc rád bych ti vyhověl, bohužel postrádám některé drobnosti
Doplňuji:
Klidně, problém mi to nedělá

hanulka11

ty si zahráváš:D:D:D

Michal Kole

Dokud nezačně platit nový občanský zákoník (2014) tak to bude nezákonné.
Doplňuji:
Když ještě šlo přispívat BEZ registrace tak jsem občas vtipné otázky vymýšlel a hodil je sem anonymně, aby nesklidil vlnu kritiky.

Teď to bohužel nepůjde ☹

Tady není seznamka:DDDDDDDD

anonym

Žena či dívka se dá ukecat? Já svým šarmem bych ji mohl okouzil! 😁