Avatar uživatele
painting

Kamarad mi bali ženu, co s tím?

S ženou jsme se pohádali,přestali jsme komunikovat,důvěra pryč a u mě nastala fáze žárlivosti.Ted pro změnu mi bývalý kamarád dolézá za ženou,samá sms a řekl mi,že ji chce,dá se z mojí strany něco dělat,nebo prostě v klidu vyčkávat a neptat se na problémy,díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Kamarád???To asi nebude!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Záleží na tom, kvůli čemu jste se pohádali. Píšete, že jste ztratil důvěru a začínáte žárlit. Kvůli nějakému minulému vztahu nebo tomu, který možná začíná? Stalo se to poprvé nebo už vícekrát? Můžete si navzájem s ženou věřit?
Rada je těžká, každý člověk je jiný, Vy znáte svou ženu, její reakce, zřejmě i tzv. kamaráda, takže byste se měl zařídit podle toho, jak jednají. Dotaz je příliš obecný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kokoťenko

rozbít mu hubu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Každý má svoji hrdost.Opravdový kamarádi a přátelé se takhle rozhodně nechovají.Myslím,že tohle kamarád rozhodně mení.Jestli si myslíte,že netečností nebo žárlivostí něco změníte,tak se mylíte.Stejně si každý uděláte co samy chcete.
Být vámi,tak se snažím vyřešit tu hádku.Od toho jste přece pár a žijete spolu.Hádky a rozpory jsou běžné a ti,kteří je dokáží řešit jsou opravdová rodina s hodnotným vztahem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Doporučuji ti nevyčkávat na nic a s tvou ženou i s tvým kamarádem si promluvit.Pokud máš svou ženu rád tak bojuj.Třeba je ted po té hádce jen naštvaná.Držím palečky at ti to dobře dopadne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi to moc kamarád nebude.
Také trochu záleží na tom, proč a jak hodně jste se pohádali.
Pokud tvá žena nebude chtít sama, jakokámoš toho moc nezmůže.
Zkusila bych co nejdříve urovnat vztah s ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dmitrij

Rozflákat „kamarádovi“ držku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Kamarád?????Prostě si to na rovinu vyříkejte,pokud to nepochopí přitvrďil bych,akorád nevím co s tím u kamaráda???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

od toho jsou kamarádí a kamarádky,aby nám sexovali z partnery,proč jinak bychom si je udržovali,aspoň víme do čeho jdou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek