Purlak

Jak se znovu zalíbit holce?

Zdravím. Je mi 16 let. Na začátku letošních prázdnin jsem poznal jednu úžasnou slečnu, je jí stejně jako mě. Jak mile jsme se seznámili, i hned se mi začala líbit. Začali jsem si psát na FaceBooku. Občas jsem jí viděl v réalu a normálně jsme spolu mluvili. Ze začátku jsem o ní neměl absolutní zájem, prostě jenom kamarádka. Asi po třech týdnech jsem věděl, že k ní cítím něco víc než kamarádství. Když jsme si psali na FB, bylo vidět, že o sebe máme navzájem zájem – posílali si fotky, kolikrát jsem jí psal lichotky.. Dokonce jsem jí nosil i kytky. Vždycky jen poděkovala. Přišel den, kdy jsem se s kamarádem opil alkoholem a napsal jí sms zprávou, že jí miluju. Odepsala, že mě mám moc ráda. Druhý den jsem jí napsal, že se jí moc omlouvám, protože jsem byl dost mimo a že chci být jenom kamarád – v tento den jsem udělal tu největší chybu. Něco jsem k ní cítil, ale napsal jsem jí, že chci být jen kamarád. Od té doby je to nějaké divné. Píšeme si sice pořád, ale už to není takové jaké to bývávalo. Psali jsme si každý den sms na dobrou noc. A teď už jen občas a navíc nejsou takový, jaký to bylo dřív. Dostával jsem od ní pusu na tvář, někdy i na rty. Jednou jsem se s ní dokonce i kousnul, ale ona byla ve stavu, ze kterého má velký okno. Když jsme se jednou dostali k tématu kamarádi, tak mi všechno vypsala – Dokonce mi i napsala, že mě dřív chtěla, ale já jí napsal, že chci být jen kamarád, tak to přes sebe přenesla. A jelikož teď končí prázdniny, tak jde každý znova jinou cestou – Uvidím jí málo kdy. Pořád jí moc miluji a nechci se jí vzdát, protože je to ta nejúžasnější holka, co jsem kdy ve svém životě kdy potkal. Nedokázal bych jí vidět s někým jiným, než se mnou. Děkuji tomu, kdo by se náhodou ozval :)

Nejlepší odpověď
iceT

Napiš jí to úplně stejně jako předtím,možná by bylo lepší říct jí to do očí.
Že je pro tebe naprosto úžasná a že nechceš být jen kamarád.
Doplňuji:
Huxo,pokud by se se mnou někdo pokusil navázat bližší fyzický kontakt a byl by při tom mírně posilněný,tak by se mi ten dotyčný docela zhnusil;člověk páchnoucí alkoholem je hnus…sorry ,někomu stačí i jen jedno pivo,aby smrděl jak sud a žvýkačka nebo ťikťak nepomůže…

Další odpovědi
MK44

V prvé řadě by bylo dobré se zamyslet nad tím, co je to ten „absolutní zájem“, „víc než kamarádství“ a „jen kamarád/ka“. I ke kamarádům něco cítíme. Může být dobré dlouhodobé kamarádství víc než sice úžasné a silné ale pomíjivé okouzlení?

Sám jsi musel poznat, že unáhlené a nadbytečné sdělování vlastních emocí a jejich odvolávání je leda na dvě věci. A teď tady na veřejném serveru vypisuješ intimní stránky vaší korespondence. Není na místě si lépe rozmyslet, jakou informaci a komu podat? A též v souvislosti s větou „ona byla ve stavu, ze kterého má velký okno“ vám oběma vřele doporučuju omezit konzumaci alkoholu.

Jestliže Ti, přes všechny Tvé klukoviny, píše („že mě dřív chtěla, ale já jí napsal, že chci být jen kamarád, tak to přes sebe přenesla“) a nepřerušila s Tebou komunikaci, myslím, že nemáš vše ztraceno. Chce to postupovat opatrněji a hlavně udržet kontakt. Facebook a podobné vymoženosti se hodí jen ke krátkému pozdravu ve smyslu ‚myslím na Tebe‘ a samozřejmě k domluvení schůzky (kdy máš čas, kdy ona, jestli můžeš na určitý večer koupit lístky a na co atd.). Všechno ostatní, co si můžete říct, si říkejte, když jste spolu – ono, co je psáno, to je dáno, a hůř se to bere zpátky.

A propos: „Nedokázal bych jí vidět s někým jiným, než se mnou“ – No tak to si, holenku, zvykej! Nikoho nemůžeš mít jen pro sebe a tedy ani ženskou. A to, že jsi do ní zamilovanej až po uši nebo že na ni máš razítko v oddacím listě, na tom nic nezmění. Samozřejmě, že se bude stýkat i s jinými lidmi a Ty nikdy nebudeš bezpečně vědět, co spolu dělali. V tom jsme všichni a takhle to na světě je!

Hodně štěstí

huxa

Být tebou-někam ji pozvu, předtím se mírně posilním, jen tak, aby ses nezakoktával a potom zkus navázat nějaký bližší fyzický kontakt, pouze přes něj mohou vzniknout dlouhodobé vztahy, resp. máš přes něj největší úspěšnost.
Ovšem dbej na to, aby to už nebylo takové kamarádské objetí či kamarádská pusa, ale něco mezi tím. Slova jsou pro básníky, my chlapi jsme muži činu, ne? 🙂