KryštofNov

Jak a kdy a kde holce říct, že ji miluju?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak, kde a kdy mám nové ze třídy říct, že ji miluju. Domů jezdí vždy s kamarádkou. Dík za odpověď
Kryštof (14)

Nejlepší odpověď
Anikitos

Na tom nezáleží, prostě ji někam pozvi – i před kamarádkou, když se budete dobře bavit, zeptej se ji jestli by s tebou někam nešla znovu a řekni ji, že se ti líbí (nemusíš hned začínat s ”miluji tě”).

Taky záleží jak dlouho ji znáš, ale vždycky je lepší říct co cítíš. ;)

Další odpovědi
Alesh

Tak předně je potřeba tomu jít takříkajíc naproti, abys v tom jaksi nebyl jednostranně, protože to by jaksi nemělo smysl, že? Čili pokud si budeš víc a víc jist, že jsou a budou tvoje city opětovány, ono to tak nějak samo vyplyne, uvidíš. Nelámej to přes koleno, ono to samo přijde, ten okamžik poznáš, věř mi.

zjentek

Hlavně si to správně načasuj, tyhle situace se rády vymknou kontrole:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X7H-HPISAzo

ivzez

Už jednou jksem ti napsala, že kdyby
o tebe stála, dala by ti příležitost ji oslovit.

Opakováním otázky porušuješ pravidla.