Yavin

Chci holce poslat kytku

Situace je asi taková – zamiloval jsem se do jedný holky. Ale ona bydlí trošku z ruky a ani mě osobně nezná – já se do ní zabouch při prohlídce budoucí střední školy. Tak mě napadlo že bych jí nechal poslat kytku s přáníčkem a kontaktem na mě. Co myslíte? Mohlo by to vyjít?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud nejsi dostatečně finančně soběstačný,bude nejlepší zajet do města,odkud vyvolená pochází a nechat kytku poslat odtud.
Nebo se zkus poohlédnout po podobné nabídce
http://www.flora-online.cz/home­page/prilezitos­t?prilezitost=jen­tak

A máš bezva nápad,chválím…:-)
Doplňuji:
Klubru,
nechci znevažovat Tvůj názor,ale tazatel na sebe chce upozornit aspoň takhle,což si myslím,že je od něj moc hezké chtít poslat kytku.Podle mě je to lepší takhle než vyvádět pubertální skopičiny.

Další odpovědi
terry

Super nápad. To bych na mužským ocenila.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/daji-se-objednat-a-nechat-dovezt-kytky-z-kvetinarstvi-neco-jako-nakup-jidla-pres-internet

Damiana

Paráda! Jdi do toho! Konečně inteligentní a pozorný mužský projev citu, než: Jak navodit líbání a Dostat holku na chatu…
Romantika, koukám stále žije a to je paráda. Můj muž je také takový jemnocitný a galantní člověk a můžu ti zaručit, že jsem, coby opečovávávaná a v bavlnce hýčkaná žena, náramně spokojená. 🙂
Pokud dotyčná je správná dívka a ne cynická a povrchní holka, jistě tvůj nápad ocení.

hanulka11

vše se má zkusit ,proč ne

anonym

Nevím, nevím, když vidím, ty americké filmy jak tam posílají kytky z lásky, tak je to takové neosobní. Podle mne je lepší dát kytičku z lásky osobně a ne přes sprostředkovatele, ale je to mé mínění, každý má jiný názor.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.