nevimvole

Co dát budoucímu tchánovi při žádosti o ruku jeho dcery?

Asi jsem staromódní, ale tohle vážně chci udělat. Je to taky určité projevení úcty k otci ženy kterou miluji. Problém je, že po ošklivé minulosti u nich v domě nesmí být jediná lahev alkoholu. A přijít s prázdnýma rukama je taky dost blbý. Tak co teda mám přinést?

Nejlepší odpověď
anonym

Knihu…
😉
Nebo, pokud něco sbírá – příspěvek do sbírky.

Další odpovědi
marci1

Co třeba dárkovou sadu per ? 🙂
Jen pro inspiraci : http://www.znackova-pera.cz/23-balmain-morzine-d%C3%A1rkov%C3%A1-sada-per.html

Dane

Tchýni kytku a tchánovi nějaký dobrý koš (bez alkoholu), např. http://www.do­brykos.cz/pro­dukty/delikates­ni-kose/

slevin

spis by ti mel něco dat on,kdyz ho zbavíš starosti s dcerou.bude mit o jednu zenskou doma min a urcite si oddychne,–)))

Dárkový koš s ruznými uzeninami, obraz přírody nebo rodiny

Lamalam

Dej mu pusu.

DeLanne1

Tchýni bych zvolila nějakou kytku a pro tchána třeba nějaký dobrý čaj, nebo kafe :))

tencosepta

Uzeninky, telecí, vepřový, hovězí, skopový, klobásky, salámek, žebírka, no prostě dárkovej koš s jídlem, to tchány vždycky potěší.