Bob2

Jak a kde nejlépe požádat o ruku?

Mám na vás otázku.
Jakým nejlepším způsobem bych měl požádat přítelkyni o ruku? Samozřejmě, že nějaké nápady mám, ale hledám dál inspiraci mezi lidmi, kterých se to týká, týkalo nebo týkat bude. A co prstýnek? Našel jsem různé názory, že prstýnek je investice, že diamant ukazuje věčnost a tak. Myslíte, že opravdu ženám tolik moc záleží na tom, jaký kámen mají ve svém prstýnku? Popřípadě jaké prstýnky máte/popřípadě jaké prstýnky jste vy muži kupovali? Moje přítelkyně prstýnky nenosí, takže bych asi chtěl něco méně nápadného, s nějakým menším kamínkem. Díky za jakoukoliv reakci, moc mi to pomůže.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se inspirovat v archivu Odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-o-nejakem-opravdu-originalnim-zpusobu-jak-pozadat-zenu-o-ruku

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/daji-se-nekde-na-internetu-najit-originalni-zadosti-o-ruku-se-zapornou-odpovedi

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-de-zadam-o-radu-jak-co-neoriginalneji-pozadat-pritele-o-ruku-jsem-pro-kazdou-srandu-samozrejme-ale-v-mezich-dekuji

Několik nápadů pak na netu
http://www.sva­tebniagentka.cz/hor­ni-menu/svatba-rady/jen-pro-budouci-zenichy/originalni-zasnuby/

Prsten
"Prsten by měla vaše žena nosit po celý svůj život, a proto je nutné být při jeho výběru důsledný a nic nepodcenit.

Přemýšlejte o tom, jaký briliant by jí nejvíce slušel. Na zásnubním prstenu je nejdůležitější kámen, jeho barva, ale především tvar.

Zkuste získat radu od odborníka. Rozhodnout se ale musíte sám, vy svou partnerku znáte atd."

http://www.bri­lianty.cz/jak-vybrat-zasnubni-prsten-p67.html

Další odpovědi
Drap

Převážná většina žen si na prstýnku velmi zakládá. Nemusí být nijak honosný, ani tam nemusí být briliant za milion. Místo záleží na vás dvou. Dobré je při nějaké příležitosti na romantickém místě, ale klidně jde i pěkná večeře v lepší restauraci a požádat tam. Stejně dobře jde požádat třeba na náměstí za účasti kamarádů.

Conchus

Buď konservativní a podívej se do příručky o slušném chování a nezapomeň na její rodiče.

Děda Louda

O ruku přítelkyně musíš zákonitě požádat její rodiče, nikoli ji, jak se mylně domníváš.

DomcaJe

Souhlasím s annas.. Můj kamarád měl problém s výběrem prstýnku, protože chtěl něco, co bude přesně vyjadřovat. Tak když dlouho nic nenašel tak začal pátrat po prstýncích na míru. Narazil na www.prsteny-hodinky.cz, kontaktoval je společnými silami vymysleli a nakonec oni zhotovili naprosto nádherný kousek. Tak to jen tak, kdyby jste měl také problém s výběrem prstýnku.

Lamalam

Jestli tvůj avatar nelže, tak raději o ruku nikdy nežádej.