Avatar uživatele
anonym

Má smysl bojovat o něco, co je ztracené?

Má smysl bojovat o něco, co je ztracené? Jsem se nemohl vzpamatovat do ted z jednoho rozchodu a snažím se dobýt jedno ztracené srdce. Zatím je to marný. Trvá to pár měsíců
Doplňuji:
Dany: Nejedná se o těhotnou přítelkyni, ale o jinou. Rozchod byl z její strany a ublížila mi a já na ni nemohu stejně zapomenout.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ThomasSlezan před 3449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Mezi dvěma lidmi je stále vazba. Nezáleží, jak je silná, ale bude trvat, dokud jeden bude žít. Pokud věříš, že to má smysl, tak bojuj. Pokud věříš, že je to ztracené, tak nebojuj. Jednoduché. Nebo bojuj jinou taktikou než před tím. Změň strategii, zbraně, poznej nepřítele.
Najdi si jinou partnerku, i kdybys tuto získal, udělá ti znovu něco podobného. Nebo hledíš na její tělesné přednosti a nechceš vidět duševní nedostatky?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Jakmile něco vnímáte jako ztracené,
nemá smysl o to bojovat.

Sílu budete potřebovat pro své dítě i pro sebe.
Neplýtvejte jí tam, kde to nemá smysl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
miláSimča

Někdy ano a někdy ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nemá, zbytečně vyplýtvaná energie!

Doplňuji:
Již nějaký čas zde stále dokola řešíte svůj problém. Nabyla jsem dojmu, že Vaše bývalá těhotná přítelkyně má již nového přítele. Sám si nejste zřejmě příliš jistý otcovstvím.
Dejte tomu čas, takhle může Vaše chování vypadat jako stalking či loudění…
Nenechte se však vydírat. S matkou můžete „spolupracovat a komunikovat“, pokud i to stojí.
Po narození dítěte (případném testu otcovství) podle situace nabídněte pomoc, buďte po ruce. Podílejte se na péči o potomka (povinnosti x práva).
Pokud matka nebude zadaná, je jakási šance, že ji udoláte (otázkou bude z jakého důvodu… Láska? Přátelství? Vypočítavost? Zoufalství ?)…
Já bych člověku, který „zklamal/selhal“ jen velmi těžko dávala 2. šanci :(
Někdy se však stávají i zázraky ;).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

Luke, je mi líto, že Vám přítelkyně ublížila. Rozchody bohužel zřídka probíhají v klidu :(.
Za dané situace bude třeba se s rozchodem smířit. Čas je dobrým lékařem :).
Nestojí to za trápení, nejitřete ránu. Budete tak dříve otevřen a připraven pro nový vztah. :-

před 3445 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek