aruallaf

Má smysl si psát jako kamarádi, když chci být něco víc?

Píšeme si přes internet, začali jsme si psát 31.května, pak jsem odjela do Itálie a tam nebyla Wifi. Když jsem se vrátila, tak řekl, že se situace změnila, a že mu padla do oka jiná holka. Mezitím odjel do Turecka. Zůstali jsme kamarádi, on mi potom jednou psal svojí složitou situaci s holkama a já se stala psycholožkou. Za těch několik dní, jsem se do něj zamilovala. Jenže on tu svojí situaci vyřešil a teď píše jak se hrozně těší domů, že uvidí tu holku. Ještě jí taky neviděl na živo, takže mám ještě šanci, ale trpím tím.

Nejlepší odpověď
www

Ukončit to a skončit to trápení.

Doplňuji:
Klídek. Věř, že takových situací z jedné, nebo druhé strany bude ještě víc! A: známé ‚co tě nezabije, to tě posílí‘ platí ve vztazích přímo mimořádně 😁
Zkušenost dědka

Další odpovědi
badisko

Ukončit to a skončit to trápení.

tady neni nic moc resit …nechej ho plavat

autacek

Ukončit to a skončit to trápení.

anonym

Ukončit to a skončit to trápení.

Doplňuji:
Úplně zbytečně se trápíš, není žádný důvod dělat si iluze o perspektivě takového vztahu. Zamilovanost nemá nic společného s láskou a jestli se chceš kvůli svýmsplašeným emocím i vnucovat (trvat si na tom, ..), tak máš nízké sebevědomí. Zamilovanost je sobecká, povrchní, emocionální náladová, tělesná, pomíjivá, zaslepená, často i manipulativní. A když ho znáš jen měsíc – navíc jen z písemné komunikace, co si od toho naivně slibuješ? Hleď si důůůležitějších věcí!!!