Avatar uživatele
aruallaf

Má smysl si psát jako kamarádi, když chci být něco víc?

Píšeme si přes internet, začali jsme si psát 31.května, pak jsem odjela do Itálie a tam nebyla Wifi. Když jsem se vrátila, tak řekl, že se situace změnila, a že mu padla do oka jiná holka. Mezitím odjel do Turecka. Zůstali jsme kamarádi, on mi potom jednou psal svojí složitou situaci s holkama a já se stala psycholožkou. Za těch několik dní, jsem se do něj zamilovala. Jenže on tu svojí situaci vyřešil a teď píše jak se hrozně těší domů, že uvidí tu holku. Ještě jí taky neviděl na živo, takže mám ještě šanci, ale trpím tím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3935 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ukončit to a skončit to trápení.

Doplňuji:
Klídek. Věř, že takových situací z jedné, nebo druhé strany bude ještě víc! A: známé ‚co tě nezabije, to tě posílí‘ platí ve vztazích přímo mimořádně 😁
Zkušenost dědka

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ukončit to a skončit to trápení.

tady neni nic moc resit …nechej ho plavat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Ukončit to a skončit to trápení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ukončit to a skončit to trápení.

Doplňuji:
Úplně zbytečně se trápíš, není žádný důvod dělat si iluze o perspektivě takového vztahu. Zamilovanost nemá nic společného s láskou a jestli se chceš kvůli svýmsplašeným emocím i vnucovat (trvat si na tom, ..), tak máš nízké sebevědomí. Zamilovanost je sobecká, povrchní, emocionální náladová, tělesná, pomíjivá, zaslepená, často i manipulativní. A když ho znáš jen měsíc – navíc jen z písemné komunikace, co si od toho naivně slibuješ? Hleď si důůůležitějších věcí!!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek