ShockyCZ

Co dělat abych se zalíbil holce?

Holka vztah rande

Nejlepší odpověď
gecco

Buď svůj a ´neblbni´…
😉
Pokud se to nebude líbit této holce, zalíbí se to jiné.
A jestliže se budeš přetvařovat – stejně to nakonec vyjde najevo – je by sis udělal ostudu.
😉

Další odpovědi
klumprt

  1. Co je nejjednodušší a dokáže to každý, je pravidelná hygiena. To je takový základ, bez kterého se to opravdu neobejde, i když v ostatních ohledech je vše v pořádku.
  2. Složitější je být pohledný. Někdo je prostě od přírody nepohledný a na plastiku přitom nemá. I pak se dá ještě něco dohnat vkusným oblékáním nebo účesem. Taky mít 100 kg na 150 cm není zrovna sexy, ale dá se s tím taky něco dělat. Dobrou zprávou je, že fyzický vzhled nebývá zpravidla pro děvčata až tolik důležitý.
  3. Být majitelem šarmu. To je takříkajíc jádro a podstata líbení se holkám. Znamená to být vtipný, chytrý, pozorný a milý. (U některých holek je třeba umět být i trochu darebák). Někdo k tomu má vrozený talent, jiný se to musí pracně naučit aspoň do té míry, aby se ho nějaká ujala a on se pak mohl rozmnožit. Tady je ovšem každá rada drahá. To se nedá teoreticky naučit a předat. To je záležitost osobní zkušenosti.

setapouch

Nesnaž se, stejně tě chtít nebude. Holky nechtějí líné a hloupé chlapy, kteří nejsou schopni si přečíst odpovědi na stovky stejných otázek položených dřív.

LeVovič

Je to celkem jednoduché a už to zde zaznělo – buď svůj, nepřetvařuj se a pokud tě bude mít ráda takového, jaký jsi, pak je ta pravá a stojí za to :)