Avatar uživatele
Vero.nika.s

Nevíte, jak je to s registrovaným partnerstvím, např. s cenou atd.?

Registrovane Partnerstvi cena

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Zdravim Vas S pritelkyni planujeme se registrovat v lete a radi bychom nejake rady nebo zkusennosti. Jaky je asi cenovy rozpocet, jsou stanovene nejake urcite terminy v Brne nebo se da vybrat, jsou potreba svedci atd. Planujeme asi okolo 15–20 lidi a je v Brne nebo v okoli nejake prijemne posezeni kde by se dala udelat hostina atd? dekuji za odpovedi

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1970 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Cena bude obdobná jako u svatby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

UTFG:

https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=uzav%C5%99en%­C3%AD%20regis­trovan%C3%A9ho%­20partnerstv%C3%AD%20­cena&=&=&oq=&g­s_l=

Hned první link… Nejsem si jist, že to skutečně chceš. Jinak bys ta čtyři slova do google (nebo jiného vyhledávače) zadala sama a neplýtvala slovy tady.

Zdroj: https://www.mvcr­.cz/clanek/uza­vreni-registrovaneho-partnerstvi.aspx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palpatine

Cena je stejně jako u běžné svatby dost individuální. Záleží na věcech okolo. Jídlo, hosté, šaty, dort, doprava, ubytování. Všechno to něco stojí. Ale všechno to stojí různě a dá se to sehnat levně i draze. To je jen na vás. Stačí si tyhle věci vygooglit. To stejné platí i o možných místech na hostinu a cenách a termínech. Snad přece nechcete aby vám tady někdo organizoval svatbu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Palpatine, a proč ne? Dyk je to úplně normální, že si na organizaci svatby najmeš klidně i firmu. Ale právě proto jsem dal link jen na nejzákladnější a nejnutnější informace, včetně zákonných poplatků. Vše ostatní je silně individuální, včetně provizí firmám a včetně toho, kolik zase taková firma nastrká svým dodavatelským kamarádům…

před 1970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Tak to já vím. Ale já myslel spíše. Snad si nemyslí, že jí to bude někdo organizovat zadarmo 😁

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jo táááák… Tak to jsem jakože nepochopil… jakože… 😁 Sorry, čéče… 😁 Ale bude… Možná… Rodičové… možná… 😁

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek