Vero.nika.s

Nevíte, jak je to s registrovaným partnerstvím, např. s cenou atd.?

Registrovane Partnerstvi cena

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Zdravim Vas S pritelkyni planujeme se registrovat v lete a radi bychom nejake rady nebo zkusennosti. Jaky je asi cenovy rozpocet, jsou stanovene nejake urcite terminy v Brne nebo se da vybrat, jsou potreba svedci atd. Planujeme asi okolo 15–20 lidi a je v Brne nebo v okoli nejake prijemne posezeni kde by se dala udelat hostina atd? dekuji za odpovedi

Odpovědi
autacek

Cena bude obdobná jako u svatby.

Edison

UTFG:

https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=uzav%C5%99en%­C3%AD%20regis­trovan%C3%A9ho%­20partnerstv%C3%AD%20­cena&=&=&oq=&g­s_l=

Hned první link… Nejsem si jist, že to skutečně chceš. Jinak bys ta čtyři slova do google (nebo jiného vyhledávače) zadala sama a neplýtvala slovy tady.

Zdroj: https://www.mvcr­.cz/clanek/uza­vreni-registrovaneho-partnerstvi.aspx

Palpatine

Cena je stejně jako u běžné svatby dost individuální. Záleží na věcech okolo. Jídlo, hosté, šaty, dort, doprava, ubytování. Všechno to něco stojí. Ale všechno to stojí různě a dá se to sehnat levně i draze. To je jen na vás. Stačí si tyhle věci vygooglit. To stejné platí i o možných místech na hostinu a cenách a termínech. Snad přece nechcete aby vám tady někdo organizoval svatbu?

Edison

Palpatine, a proč ne? Dyk je to úplně normální, že si na organizaci svatby najmeš klidně i firmu. Ale právě proto jsem dal link jen na nejzákladnější a nejnutnější informace, včetně zákonných poplatků. Vše ostatní je silně individuální, včetně provizí firmám a včetně toho, kolik zase taková firma nastrká svým dodavatelským kamarádům…

Palpatine

Tak to já vím. Ale já myslel spíše. Snad si nemyslí, že jí to bude někdo organizovat zadarmo 😁

Edison

Jo táááák… Tak to jsem jakože nepochopil… jakože… 😁 Sorry, čéče… 😁 Ale bude… Možná… Rodičové… možná… 😁