Georgo2010

(Ne)říkáte vždy partnerovi pravdu? Proč?

Odpovědi
Deli

Já občas neříkám, kolik zrovna stály nové kalhoty – prostě uberu na ceně. Aby se manžel nehroutil, jak utrácím. (Stíhám totiž občas utrácet rychleji, než on vydělávat 🙂
Jenže je to vlastně směšné, protože manžel má přehled, co kolik stojí a tuhle mi sám řekl, proč si kupuju laciné boty, které nic nevydrží, ať si koupím dražší a kvalitní.

Lenenka

pravdu se snažím říkat vždycky. Není důvod to nedělat