haniii

Nejromantičtější žádost o ruku – co si o tom myslíte?

Ahoj holky,
musím se podělit o nejúžasnější video – nejromantičtější požádání o ruku v kině. Je to nejlepší video, které jsem kdy viděla.
To musíte vidět. Odkaz zde:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=11v5dQzU­yZg&index=1&lis­t=PL3ht8uelp-gqO_tRQ_cSGwS­_sipcyJo6-

Co si o tom myslíte? 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

To nemuzu videt…
😁
Kdybych ti napsal, co si o tom skutecne myslim, utrpela bys celozivotni nelecitelne trauma…
___
Takze asi takto – byl-li bych prijemne intoxikovan pullitrem dobre slivovice, spokojene bych takovou saskarnu prospal (tedy – nemusel-li bych v jejim prubehu curat).
Ale vymyslet – nebo, nedejboze zorganizovat, bych to nedokazal ani statej na mary
😁

Další odpovědi
ahold

Upřímně?
Přeslazené divadlo pro publikum.

Agneta

A to má být nej? Tak to se musíš polepšit, nejúžasnější vypadá jinak:DD