Plyšák

Jak ho mám překvapit ?

Přítel mě furt něčím překvapuje … čeká na mě každý den před školou..někdy má kytičku,plyšáčka…a já bych mu to chtěla nějak oplatit (ve škole NIKDY nekončíme dříve než oni a škola je 12km daleko od mé) jemu je 16 a nevím jak a čím ho překvapit … přemýšlím už nad tím hrozně dlouho ale furt mě nic nenapadá :( poraďte prosím :)
Doplňuji:
PS: když jsem hledala něco na internetu všude byla postel … a ..to se mi vážně moc nechce :/

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Uvař nebo upeč mu něco dobrýho, zkus mu uplést náramek přátelství z bavlnek (ty základní nejsou vůbec složité), zkus mu nabídnout, že by sis s ním zahrála nějakou jeho oblíbenou počítačovou hru… :)

Další odpovědi
Vr.

Já bych se nesnažila být stejná jako on = překvapovat milého … on to dělá pro tebe rád a když s tím začneš i ty, ztratí to podle mého názoru kouzlo a třeba můžete začít soutěžit … když už, tak zkus vymyslet nějaký výlet, návštěvu výstavy nebo kina … určitě má nějaký koníček, který s ním můžeš sdílet … ale urputně se nesnaž … A navíc … on tě přece má rád i bez toho, že bys mu dávala dárečky. Třeba tě miluje pro věci, které jsou pro tebe samozřejmé a on ti tím takto chce poděkovat. Třeba se mu líbí, že se směješ jeho vtipům, nebo že jsi prostě skvělá holka, kterou dlouho hledal 🙂

Agneta

Tady je to slušnější…a když si dají záležet(tedy my), tak by se mělo k nějakému vhodnému dárku dojít:D
Já bych ti doporučila taky něco plyšového…je to romantické, nějakého medvídka, co pěkně kouká(a těch je málo !) :D

postcd

nějakou malou sadu luxusnějších psacích potřeb, nebo hezky a upřímně poděkovat

ivzez

Ty ho znáš,
ty musíš vědět, co má rád,
co by se mu mohlo líbit…

Neeffy

Buď sama sebou a upřímně dělej jen to co si myslíš že je správně, tím ho časem překvapíš úplně nejlíp a nejvíc.