Avatar uživatele
Plyšák

Jak ho mám překvapit ?

Přítel mě furt něčím překvapuje … čeká na mě každý den před školou..někdy má kytičku,plyšáčka…a já bych mu to chtěla nějak oplatit (ve škole NIKDY nekončíme dříve než oni a škola je 12km daleko od mé) jemu je 16 a nevím jak a čím ho překvapit … přemýšlím už nad tím hrozně dlouho ale furt mě nic nenapadá :( poraďte prosím :)
Doplňuji:
PS: když jsem hledala něco na internetu všude byla postel … a ..to se mi vážně moc nechce :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lota, Agneta před 3507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Uvař nebo upeč mu něco dobrýho, zkus mu uplést náramek přátelství z bavlnek (ty základní nejsou vůbec složité), zkus mu nabídnout, že by sis s ním zahrála nějakou jeho oblíbenou počítačovou hru… :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vr.

Já bych se nesnažila být stejná jako on = překvapovat milého … on to dělá pro tebe rád a když s tím začneš i ty, ztratí to podle mého názoru kouzlo a třeba můžete začít soutěžit … když už, tak zkus vymyslet nějaký výlet, návštěvu výstavy nebo kina … určitě má nějaký koníček, který s ním můžeš sdílet … ale urputně se nesnaž … A navíc … on tě přece má rád i bez toho, že bys mu dávala dárečky. Třeba tě miluje pro věci, které jsou pro tebe samozřejmé a on ti tím takto chce poděkovat. Třeba se mu líbí, že se směješ jeho vtipům, nebo že jsi prostě skvělá holka, kterou dlouho hledal 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Tady je to slušnější…a když si dají záležet(tedy my), tak by se mělo k nějakému vhodnému dárku dojít:D
Já bych ti doporučila taky něco plyšového…je to romantické, nějakého medvídka, co pěkně kouká(a těch je málo !) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

nějakou malou sadu luxusnějších psacích potřeb, nebo hezky a upřímně poděkovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ty ho znáš,
ty musíš vědět, co má rád,
co by se mu mohlo líbit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neeffy

Buď sama sebou a upřímně dělej jen to co si myslíš že je správně, tím ho časem překvapíš úplně nejlíp a nejvíc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek