kopmisa

Jak vystěhovat partnera, kterého již nechci, bez „divadla“, když se k tomu sám nemá?

Nejlepší odpověď
arygnoc

když nebude doma, kufry před dveře a vyměnit zámek.
Někdy to jinak nejde.

Další odpovědi
Salvaje

Sbalte mu kufry a pro jistotu si k času jeho příchodu pozvěte nějakýho „velkýho“ třeba kamaráda, kterej mu to divadlo nedovolí.

barnajka

Nastěhovat si do bytu na čas vaši maminku (pro něj potenciální tchýni) :D
Domluvte se s maminkou a sehrajte nějakou komedii – např. že má doma plíseň, ta jí dělá zle na dýchání a doktorka doporučila na půl roku (mmm, možná i rok) změnu prostředí. Když navíc maminka začne svými „vrtochy“ znepřijemňovat každodenní soužití, dala bych krk za to, že do měsíce je přítel z domu 🙂

sejtanka

Sbal mu jeho pět švestek a upeč mu ne cestu buchty,třeba se jeho vztek s plným žaludkem zmírní:_)))Jinak vážně nevím.

Honzucha

Zjistit z čeho má strach (tarantule, hadi apod.). Nakoupit a nechat pobíhat po bytě.

jmhad

Překousnout sama sebe a použít přírodu.Najít mu nějakou atraktivní přítelkyni.A pro­tože má muž od přírody rád změnu /má geneticky dáno,že má své sémě rozdat co nejvíce ženám/,tak to zpravidla vyjde.

Janča169

Nastěhuj si do bytu někoho otravného a odpuď ho řeba výkřiky ze spaní a třeba si kup ošklivé zvíře kterého se štítí atd.

Džuls

Moja kamarátka mala podobný problém. Keď nebol doma, vyhádzala mu veci z okna a pochopil… Ale nezaobišlo sa to bez ,,divadla" 🙂