adefree

jak na zlou přítelkyni kamaráda

Ahoj náš kamarád má strašnou přítelkyni!!Když je sním tak se chova ,,celkem"normálně ale když kamarád odejde třeba z místnosti začne se chovat opravdu drozně!Začne ho třeba pomlouvat nebo bejt na nás hnusná atd..Skoušeli jsme mu to říct ale on nám nevěří.Chtěli bychom jí nějako vytrestat nebo ještě lépe naštvav tak aby se sním rozešla(nechceme mu nijak ublížit ale jen pomoct).Přemýšleli jsme nad tím že až oba budou v práci(bydlí společně)tak že bychom nastrčili mojí kamarádku a udělali zní jeho milenku nebo alespon jednounocovku.Ona by zazvonila dole na jejich sousedku(strašná drbna) a ona by mu tam přinesla nějaký dárek a jelikož by nebyl doma tak by mu to pověsila na kliku.Jeho přítekyně chodí z práce dřív než on takže by ten dárek našla dříve.Ale je tu problém že nevíme co mu tam dát aby jí to opravdu naštvalo.Máte někdo nějaký pádad??Prosím poradte…je to hlavně pro jeho dobro!
Doplňuji:
Zapomola jsem dodat že je hrozně žádlivá!

Nejlepší odpověď
anonym

Strčil bych tam vibrátor a vzkaz, „už se těším Petře na další noc s tebou, i ty se těš jak si to užijeme, to bude jízda“.

Další odpovědi
zzzzz

Já bych se do cizích vztahů nemíchala. Lidé dělají chyby a musí si natlouct sami, jinak nepřijdou na to, že to byla chyba. Kamarád by vám to nikdy nemusel odpustit. Maximálně by nebylo špatné si její chování a pomlouvání nahrát a pak mu to pustit, ale vymýšlet si něco, co není pravda, to není dobrý tah.

david22

To chce štěnici!
Já bych jednou takovou situaci až přítel odejde a ona bude pomlouvat nahrál. Pak mu to pusťte 🙂

štamgast

Já bych se do jejich vzthahu nevměšoval. Ono to brzo praskne a ten tvůj kamarád se dozví jak na tom je. A mělo by ho to také trochu vytrestat-nemá být tolik důvěřivý-důvěřuj ale prověřuj.