Mp2

Je možné takto úmyslně odfláknout omluvný dopis (viz níže)?

Mám napsat omluvný dopis.

Problém je ten, že ho.mám napsat za něco, za co nemohu.
Navíc osobě, která ví, že za čin nemohu ja, ale její syn, kterého navic pri činu viděla… A já zase viděl,že ona ho při tom vidéla…
(Já koukal, jak ona kouká na to, co provedl její syn. Ona mě uvidéla, že vidím, že jí to je jedno a napadlo jí to hodit na mé??!!!)

Napadlo mé v takové situaci napsat dopis na PC s tím, že ho napíšu stylem:
„omlouvám se (panu/paní)_________­___ za to, že jsem ______________ bla bla bla..“

Zkrátka bych to napsal formou formulaře.. Vždy bych vynechal prostor na 2 slova… Pokud by se to nevešlo, napsal bych to částečně nad řádek…

Co si o tom myslite?
Je možné to takto napsat, nebo jsou pro omluvný dopis nejaka pravidla??

Nejlepší odpověď
Palpatine

Myslím, že nikde není specifikování jakou formou musí být napsaný omluvný dopis. Důležité je aby to obsahovalo omluvu směřovanou přímo té osobě, které se omlouváme. A taky důvod, proč a za co se omlouváme. Taky by bylo dobré do omluvného dopisu pokud možno napsat i odůvodnění svého jednání. Ale myslím, že tak jak to máš ty, by to klidně být mohlo.

Další odpovědi
led

„Vážená paní, omlouvám se vám za to, že jsem viděl, stejně jako i vy také, vašeho syna konat to, z čeho obviňujete vy mě.
S úctou Mp2“

Drap

Napsat můžeš co chceš!