Jak napsat omluvný dopis o nedodržení splácení úvěru?

Jelikož jsem se dostala do finanční krize nesplácela jsem 3 měsíce měsíční splátky ,chtěla bych to napravit.Ale nyní budu muset zaplatit celý úvěr na který samozřejmě nemám.Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
mosoj

Jenom aby omluvný dopis vyřešil vaši situaci.
Zřejmě by to chtělo splátkový kalendář.

Další odpovědi
Elk

Už jsem to tady psal vícekrát, ale napíšu Vám telefonní číslo, kde Vám poradí v dalším postupu. Domluvte se s nimi a možná Vám doporučí bezplatnou konzultaci v místě Vašeho bydliště. Telefon je na běžný tarif : 777944563