roxilox

Existuje zákonná povinnost odpovědět na dopis do určité doby?

Bydlím v obecním bytě, kde správu bytů má na starosti nějaká společnost. Pokud jí napíšete dopis, žádost atd… má taková společnost povinnost odpovědět v nějakém termínu? Pokud ano, tak v jakém a případně dle jaké legislativní normy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se jedná o obecní společnost a ve stížnosti bylo uvedeno, tak by měli odpovědět do 30 dnů. Pokud se jedná o nějakou soukromou společnost, neni nikde v zákoně uvedeno že musí na vše odpovídat.