vosel

omluvný dopis pojištovně

Nejlepší odpověď
anonym

Ty,vosle,se chceš omlouvat pojišťovně ? Proboha za co?

Další odpovědi
zzzzz

Nestrašte nás!!! To se teď posílá za návštěvu lékaře??? To je nějaká Hegrovina???

venkovan

Určitě.
Doufám, že ti taková odpověď na tvoji přesnou otázku stačí.

pusinka50

Pojišťovně se nemá člověk za co omlouvat. Oni mají dost hodně peněz z našich pojistek, v případě, že nenastane pojistná událost, jsou to peníze vyhozené z okna a jim jdou miliony, možná spíše miliardy na konto. A o co konkrétně jde?

hanulka11

toto není ani otázka a nevím co jsi s tím chtěl vyjádřit- zřejmě tě něco odlákalo od pc a nedopsal jsi dotaz

Drap

To je vtip ?. Neznám nikoho, kdo by se chtěl omlouvat pojišťovně. Někteří se jen vymlouvají, když nemají zaplaceno. Pojišťovna by jistě omluvu přijala, pokud by jsi se chtěl jí omluvit za to, že jsi se nechal u nich pojistit,

manon

Za co? Pokud jsi ji nezruinoval, neumím si představit důvod omluvy :)
Doplňuji:
Konec konců, pojišťovny jsou tu od toho :) Chtělo by se říct „gratuluji“, a ne se omlouvat, pokud někdo hlouběji sáhne do finančních zásob pojišťoven.
Ale třeba špatně chápu důvod omluv.