prosim o radu jak napsat omluvný dopis zraněnému při autonehodě

Nejlepší odpověď
ReHu

Já bych to napsala tak, jak bych mu to řekla osobně. Prostě napiš, co cítíš.
Faleš je znát.

Další odpovědi
Miroslavst

Po delší době přemýšlení jsem konečně přišel na to, co vlastně potřebujete. Chcete vyjádřit účinnou lítost, abyste dosáhl mírnějšího trestu.
Jelikož neznám okolnosti dopravní nehody, ani způsob zranění nemohu vám odpovědět.
Prostě vy sám musíte vědět co se přihodilo a proč. Vaši omluvu musíte napsat sám a musí být psána upřímě.