od kolika let,váhy a výšky mohou sedět děti na předním sedadle

od kolika let mohou sedět děti vedle řidiče,(váhy a výšky)

Nejlepší odpověď
rynek878

tato otázka zde již byla zodpovězena,viz link:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-dite-jezdit-na-sedadle-spolujezdce

Další odpovědi
cukrar

od narození. (samozřejmě za použití zádržných prostředků a autosedaček)
zákon 361/2000 §6

dejv.s

Vek nerozhoduje. Na předních sedadlech může sedět kdokoliv kdo dosáhl výšky 150 cm nebo 36 kg. Stačí jedna z těchto variant a může díte sedět na sedadle smrti. Popřípadě v autosedačce viz zákon 361. Hezký den Dejv.