Gestas

Které z těchto aut má větší cenu?

1.Ford Focus Combi I. generace z roku 2004, přibližně střední výbava, motor 1.6, po prvním majiteli, nebouraný,lehce reznoucí, najeto 160 000 km
2.Škoda 120 L z roku 1977, v původním stavu (s výjimkou bočního zrcátka-místo chromovaného je tam plastové z pozdějších sérií), po druhém majiteli (ten ji ale má už od roku 1984), nebouraná, chráněná asfaltovým nátěrem podvozku, takže příliš nerezne, najeto 40 000 km.

Nejlepší odpověď
Drap

U těchto věcí je to vždy otázka nabídky a poptávky. V současné době myslím, že Škodovka bude hodnotnější

Další odpovědi
zjentek

Tvrdím, že ten Škodyllac!

Kelt

Pro Škodu mluví nižší počet ujetých km, levnější náhradní díly a více servisů u nás. Myslím, že chceš jezdit a ne platit za servis. Ale kdyby ses chtěl ukazovat před holkama, tak si kup Forda.

Klaproth

To se nedá určit, údaj o najetých km je jenom vějička a nic neznamená.