Honzucha

Když budu chtít mluvit s Bohem, k jaké církvi mám zajít?

  • Apoštolská církev
  • Bratrská jednota baptistů
  • Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü
  • Církev adventistů sedmého dne
  • Církev bratrská
  • Církev československá husitská
  • Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice
  • Církev Křesťanská společenství
  • Církev Nová naděje
  • Církev řeckokatolická
  • Církev římskokatolická
  • Církev Slovo života
  • Církev živého Boha
  • Česká hinduistická náboženská společnost
  • Českobratrská církev evangelická
  • Evangelická církev augsburského vyznání v České republice
  • Evangelická církev metodistická
  • Federace židovských obcí v České republice
  • Jednota bratrská
  • Křesťanské sbory
  • Luterská evangelická církev a. v. v České republice
  • Mezinárodní společnost pro vědomí Krišny, Hnutí Hare Krišna
  • Náboženská společnost českých unitářů
  • Náboženská společnost Svědkové Jehovovi
  • Novoapoštolská církev v ČR
  • Obec křesťanů v České republice
  • Pravoslavná církev v českých zemích
  • Ruská pravoslavná církev, podvorje patriarchy moskevského a celé Rusi v České republice
  • Slezská církev evangelická augsburského vyznání
  • Starokatolická církev v ČR
  • Ústředí muslimských obcí
  • Višva Nirmala Dharma

Doplňuji:
Mě to tak trochu připomíná jména Bank, které chtějí lidem nabídnout své účty a služby. Je těžké vybrat tu nejlepší.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Obejděte všechny.

Garantuji Vám, že u ani jedné si s Bohem nepromluvíte.

Další odpovědi
dudu

Jsem ateista, ale domnívám se, že pokud si chci najít cestu k někomu, jemuž bezmezně důvěřuji, nepotřebuji prostředníka. Největší šanci by měla mít prostá a bezelstná dětská modlidbička.

dědapetr

Když budete chtít mluvit s bohem nemusíte k žádné církvi ani sektě.pokud máte výru tak sním můžete mluvit sám.

poa.li

Nechoď nikam, vrať se sám do sebe…

led

K tej svojej. Ak nemáte, môžte ku ktorejkoľvek podľa vášho cítenia
Ps.
podľa zoznamu vidím, že domácu úlohu ste si písomne spravili. ešte ostáva ústna odpoveď.

chudst

„Nejlepsi“ asi v tomto pripade neni. Zalezi pouze na vasem citeni, se kterou se stotoznujete nejvice.

Pokud si chcete pouze neco ujasnit na „svatem miste“, zajdete si do nejblizsiho kostela. Pokud Buh skutecne existuje (ja osobne jsem ateista), je jedno, jestli s nim promlouvate pod mostem anebo v kostele.

Byla-li otazka myslena, ze si chcete s nekym popovidat o necem, co vas tizi – s panem fararem – zajdete tam, ke ktere cirkvy vas to tahne nejvice. Pokud se nemuzete rozhodnout, zkuste proste nejakou. Pokud se vam nebude zamlouvat, zkuste jinou. Je to, jako cely zivot, o hledani. Az ji najdete, poznate to.

Terryle

Promluv si s ním sám v sobě – Bůh je možná i Tvoje svědomí… a Tvý myšlenky, který Tě najednou napadnou a nevíš, odkud se vzaly.

Bičiště

A proč by ses obracel k Bohu? Když máš „ODPOVĚDI.CZ“ ! To sis nevšiml, že tady se zodpoví každý dotaz? Že tu jsou vševědoucí? Jako Bůh!!

GM

K rozhovoru s Bohem nepotřebuješ žádnou církev, to je jen komedie pro oko diváka (sned kromě buddhismu?). Obrať se do svého nitra.

novinář

S Bohem si můžete promluvit i bez církve. Ale kdybyste chtěl do nějaké církve zajít tak doporučuji křesťanské církve. Například: Apoštolská církev,Církev bratrská,Církev Křesťanská společenství,Církev Slovo života,Českobra­trská církev evangelická… Rozhodně odsuzuji sektu: Náboženská společnost Svědkové Jehovovi o jejíž praktikách si můžete přečíst na : http://www.straz­navez.cz/ . Pokud byste měl zájem o rozhovor a další komunikaci klidně napište : zivot-je-bezwa@seznam.cz

Filip84

Soudruzi v Sovětském svazu vynalezli spoustu vynálezů, např. injekce proti mrazu, nebo pilulku pro mrtvé.

To je pilulka, tu dáš mrtvému, a ještě 1/2 hodiny po jeho smrti si s ním můžeš povídat. Má to ale jeden nedostatek: on Ti nebude odpovídat.

To je asi tak velmi podobné. 🙂