Josef 2000

Jaké máš náboženství

Nejlepší odpověď
Drap

Islám.

Ani jedno z uvedených. Opět chybí další možnost. A jaké je tvoje ?. K čemu ti bude takovýto průzkum ?

Další odpovědi
anonym

Křesťanství.

Další nesmyslná anketa? Jaké náboženství že to je „křesťanství“? Ty ani nevíš na co se ptáš. Nepokládáš dobré otázky a sestavuješ špatné ankety. Už bys těch nesmyslů mohl nechat. Máš větší šanci nasbírat body na odpovědích k počítačové techniíce, než na takových trapárnách. Opakuji, přestaň vkládat stupidní chatovací otázky.
I tento dotaz nemá co dělat s náboženstvím, ale patří do kategorie zábava. Ty se možná bavíš, ale jsi na PORADNĚ, tak se podle toho konečně začni chovat.

PostApMan

Křesťanství.

Chybí možnost – Ateista a ostatní. Zrovna náš stát v není 100% naplněn duchovními.

ten který je

Křesťanství.

Co je ti do toho.

Jsemtady

Křesťanství.

Rimskokatolickej krestan. Teda podle rodicu. Ja osobne pokud uz bych v neco veril, tak v ufouny.

Emefej

Budhismus.

Doplňuji:
Další zbytečná otázka s nesmyslně sestavenou anketou. Proč je tam zvlášť křesťanství a zvlášť ještě některé další křesťanské církve?

anonym

Budhismus.

ma vira je Hinduismus,ma cesta je bhakti sadhu

GM

Budhismus.