Altair-AC

Kdy je podle vás nejlepší založit rodinu? V kolika? A v kolika nejpozději?

Doplňuji Jirka f : není to sice povinností ,ale co tu potom po tobě zbyde? Jen prach v hrobě…Popřemýšlej o tom

Nejlepší odpověď
Kepler

Už ten starosvětský názor není moc populární, ale mělo by to být co nejdříve potom, co se stane ekonomicky soběstačný, resp. po studiích. Tak to fungovalo tisíce let a najednou je to out. Koupit si nejdřív auto nebo trávit dovolené na Kanárech je špatně. Nedožít se vlastních vnoučat je totálně na ho*no. A hlavně smutné.

Další odpovědi
marci1

Řekla bych, že tak 25–30 let. Hlavně proto, aby se „dalo“ založit rodinu, mít děti. 🙂

anonym

Podle mě,cca 25–40

Zdroj: https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/kdy-je-ten-spravny-cas-179898/

Lgee

Nejlíp v 25 nejhůř v 150 letech

Smackdown

Teď je moderní hitt,že si dělají děti i po 40ti letech,ale to dítě bude nešťastné,P.S. Ve škole. . . to je tvůj děda? odpověd . . . ne to je můj táta. xD

jirka F

Myslím že maximálně 30–40 dříve raději ještě ne. A také si myslím že není každého povinností mít v životě dítě.

Drap

Podle mne 20–65

Kelt

Založit rodinu by měl dospělý svéprávný člověk. Je to jeho rozhodnutí. Podmínkou je věk, stát na vlastních nohou a zdravotně a rozumově způsobilý. Ten věk od 18 do 50 let. Může být i více, ale pak se poradit s lékařem.

ivzez

Ze zdravotního hlediska je pro ženu nejllepší věk
do 25 let, u muže to může být o něco déle.
Se zvyšujícím se věkem mohou být problémy,
rodinu už se nemusí podařit založit.

Lékaři sice dnes dokáží více než dříve, ale zatím
není úplně jasné, s jakým výsledkem.
(Pokud vím, neexistují statistiky o dětech, jejichž
rodičům musela s otěhotněním pomoci medicína.)