staryforTin

Může se na internetu žebrat?

Chtěl bych po pracovní době žebrat. Jenže po parném pracovním dni, kdy 8 hodin třeba plním kontejner vybouranou sutí kterou nosím 20 m daleko a ještě po schodech, potřebuji trochu odpočinku a kultury. Tak jestli jde žebrat z domova.
Doplňuji:
Politici jako Jirka a celebrity tady žebrat smí?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Na žebrání přeci celý internet stojí. Jenom se tomu říká reklama.

Další odpovědi
Drap

V každém případě je to zajímavá myšlenka.Pokud se vám to podaří, tak budete mít jistě řadu následovníkú. A jak na to by jste třeba mohl vydat knižně..... a penízky by se jen sypaly.

ten který je

Tak to je smutné takovou těžkou práci a musí to dělat ženská.Nežebrej­te,není to důstojné.:-)

baghira

Žebrat na internetu se samozřejmě může. Ale taky se na něm dá vydělávat :)

Napadlo mě třeba vytvořit žebrací stránky s patřičným software, na které by se žebráci mohli za nějaký poplatek registrovat a žebrat :D

Michal Kole

přivydělávat si lze jakýmkoliv způsobem, pokud to neodporuje zákonu. Tohle nejspíš odporuje dobrým mravům.

Dost měst má vyhlášku proti žebrání a po internetu by se žebralo blbě, protože člověk Vám musí peníze buď poslat poštou nebo přes účet a obojí trvá pár dní.

A nějak si nedovedu představit, jak by jste to technicky realizoval.

led

Dávam vám do čapice 5 kBytov (počítačové slabiky), nevytrhne vás to síce z biedy, ale aspoň niečo. Prosím neurazte sa, ale nie ste sama.
Na internete je žobrákov ažaž. Reklamy, spamy, listy typu opíš a pošli,…