Filip84

Jedli jste někdy rohlík v párku?

Existuje to:

https://rohlik­vparku.cz/rvpho­me/

Já ne, a ani po tom netoužím. 😅

Nejlepší odpověď
Roman71

Ne, ale vyzkouším.

Vyzkouším udělat 😁 ..jsem zvědavý na reakci!

Takhle vydlabat „tunel“ do kuřecího Junioru a prostrčit jím rohlík, samozřejmě až po tepelné úpravě. Jen aby druhou stranou nevytekla hořčice 😄

Nemůžu se dočkat, až uvidím ty výrazy v obličeji.. „Hele, tady je něco obráceně“

Další odpovědi
Drap

Ano, jedl/a, jednou.

Ano, jednou , ale už je to několik let.

Savier

Ano, jedl/a, jednou.

Děkuji.

Rokio

Ne a nechci vyzkoušet.

Nejedl. O vyzkoušení nestojím (aktivně o to neusiluji), ale pokud by mě někdo na něj pozval zadarmo, tak bych se tomu nebránil.

Mě samotného už párkrát napadlo, že by někdo mohl vymyslet takovou variaci párku a rohlíku.

Od tebe ale teď vím, že to existuje.

Otázka se mi líbí.

paul1

Ano, jedl/a, jednou.

Ale toto provedení je nebezpečné. Pár lidí se už udusilo dyž do toho kousli a párek jin skočil do krku. Správně má být rohlík rozříznutý a párek s případnou oblohou a hořčicí do ní jen vložen.

Filip84

Paul: Rohlík v párku, ne párek v rohlíku! Tos nepochopil rozdíl? 🤷🏽‍♀️

Uprostřed je rohlík a je obalený masem, není uprostřed maso a obalené rohlíkem! 😅

paul1

Aha, nějak jsem si „v té rychlosti“ nevšimnul. Takže zatím ne.