Miroslavst

Jedli jste někdy?

Já jsem měl dnes k obědu toho, však ho znáte, toho chytrýho hada jak jedla myslím Zlatovláska a proto mohu odpovídat na otázky.
Měli jste taky toho chytrýho hada k obědu??? :D :D :D
http://www.eri­danus.cz/Zeme%282/ma­pa/Evropa/Vy%281chod­ni%281_Evropa/C%282es­ka%281_republi­ka/Kultura/Li­teratura/Erben_Ka­rel_Jaromi%281r/Po­ha%281dky/Zla­tovlaska/1_m.jpg
Doplňuji:
Ještě zbylo trochu k večeři, ale i to jsem snědl. Na zítra nemám a proto nevím, jestli budu odpovídat.

Nejlepší odpověď
kropitko

já to zvládám i bez hada

Další odpovědi
kokoťenko

Miroslave,Miros­lave,jestli jste spíše místo hada k jídlu neměl více piva k pití!

panenka

Zatím Miroslave ne ale pokud to opravdu tak pomáhá jak zde píšeš tak ho skusím.
Já si Miroslave myslím ,že odpovídat budeš pokud jsi toho chytrýho hada 🙂snědl celého tak si myslím že máš zásobu odpovědí na hodně dlouho.:-)

anonym

Ouhořa? Ne.
Potřebuji vědět tolik věcí, zbylo k večeři?

Zdroj: http://www.bi­olib.cz/IMG/GAL/75364­.jpg

Michal

Ochutnat hada,chcete-li úhoře proč ne.To ostatní je pohádka.