KristovaNoha

Už jste někdy jedli zdravé jídlo tak dobré, že jste si mysleli že musí být nezdravé?

Stalo se vám to někdy?

Už jste někdy jedli zdravé jídlo tak dobré, že jsme si mysleli že musí být nezdravé?

Nejlepší odpověď
da ny

No,
možná si stojím na kabelu, když nechápu, jak si o zdravém, velmi
chutném jídle mám myslet, že je nezdravé…...
Možná je otázka „nevhodně“ položena 😉
Jedla jsem mnoho zdravých a velmi chutných i nízkokalorických pokrmů/jídel
(i sladkých). Hlavně při návštěvě dětí a většinou ani jinak nevařím.
Svíčková je 2× do roka (zdravou variantu dělám častěji), knedloxzeloxvepřo
či kachna také. Na smažené pokrmy se nikdo netřese, řízky připravuji i jinak.
Na zdravé stravě (pokud to není jen na páře) si snadno pochutná mnohý labužník.

Další odpovědi
Zvidatel

Jím zdravé jídlo, které mi chutná, ale nikdy jsem si nemyslel, že by bylo nezdravé. Například různé druhy ovoce. Sladké, šťavnaté, výborné.

zjentek

Nó? Jasně! (; Mně se tohle někdy stává, když je ho moc!

Kepler

Ze zdravých jídel mám rád dušený špenát a kapustu, kedlubnové zelí nebo brambory na loupačku s bryndzou, ale často zvítězí varianta s osmaženým špekem. Ze zdravého pití nedám dopustit na polosuché rulandské šedé.