Nandi

Jedli jste někdy žraloka?

Já ano,a moc mi nechutnal.

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Už jsem jednou na stejnou otázku odpovídala.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-chut-ma-maso-zraloka-je-zde-nekdo

Nepovažuji za nic mimořádného.

Jela jsem se známými na Slovensko. Cestou jsme se zastavili v jedné restauraci.

Známá opěvovala maso ze žraloka, prý už je v dané restauraci jedla. . Bylo v nabídce, tedy jsem si žraloka objednala. Ryby mám ráda, ale toto maso jsem nepovažovala za nic mimořádného. na rozdíl od známé.

Pro gustu žádný dišputát … jedině vyzkoušet a zhodnotit sám.

Další odpovědi
Kepler

Ne, ani mě to neláká.

Emefej

Jedl. Příliš mi nechutnal.

Drap

Já taky a chutnal

Arne1

Už je to dávno. Moc chutnal.

Malvína

Ano a chutnal mi moc.

CTTON

Ano 2×

aliendrone

V devadesátých letech byl žralok chvíli kdovíproč hitem pražských restaurací. NITZ MOTZ, asi záleží na úpravě/kuchaři. Byla to taková lojovitá pachuť, další věcí je, že (pokud víš, jak to tehdy v pohostinství chodilo [vlastně někde DODNES] ;) :D) – bůhví co jsem vlastně žral. :D :D Každopádně čajňáci to žerou rádi, tak nwm. :)

Další věcí je, že jsem „rozmlsanej“ a běžně konzervativní. Sežeru sice všechno, co se mi přehodí, ale POKUD MÁM NA VÝBĚR, tak mi můžeš upéct luxusního králíka na česneku a stejně hrábnu po obyč. kuřízku či hovězím stejku. Nějaké skopové, kachničky či husičky moc nemusím. Tudíž je třeba v úvahu vzít i tohle. ;) :D :D

dubraro

Ano, chutnal.

Hufnágl

Ano, jedl, u Baltu a byl vynikající. Záleží jak kuchař rybu připraví.

Kelt

Já ne, ale manželka měla nějakou babskou slavnost a manžel oslavenkyně tam připravil žraloka. Prý to nemá kosti, takže to bylo dle jejího mínění dobré. Snad bych si to i dal, ale kdyby mne někdo pozval a zaplatil to.

Rokio

Nejedl, ale kdybych měl příležitost, kousek bych ochutnal.

da ny

Samozřejmě.
A v restauraci u nás poprvé před 29 lety.
Též mi chutná, jen u nás v obchodech chlazený běžně už nebývá.
Mražený jen zřídka. Též mi moc chutnal.