dgfdgf

Jaká se hodí příloha ke smaženýmu sýru kromě brambor a pečiva?

Nejlepší odpověď
seraphico

Byť se říká, že by se ke smaženému jídlu neměla podávat smažená příloha, tak já mám nejraději „smažák“ s hranolkami.

Další odpovědi
aliendrone

No, myslím že pro smažák platí to samé co pro biftek. A nejlepší příloha k bifteku je podle mne DALŠÍ BIFTEK. ;) :D :D

Čecho_slovák

Já si dám opékané brambory a manželka různé zeleninové oblohy nebo saláty.

Rokio

Kaše, nebo hranolky.

MarieLiškova

Hranolky

Justin1

Pivo. :)

dubraro

Tatarka, zeleninový salát…
Brambory na různé způsoby – vařené, opečené, hranolky, krokety…

Prostě já...

Salát, bramborová kaše, hranolky…

Dochy

Těžko říct, ale zkus to…
Se školou jsme kdysi jeli na zájezd a byl s námi i kolega původem z Asie. V restauraci si většina lidí dala smažák s hranolkama. On si poručil smažák s rýží. Vrchní se 3× přišel přeptat zda to myslí vážně.

Arne1

Polenta (mamaliga)

zjentek

Krom kobzolí? Přece tatarka!

WEEDY2006

je toho víceš můžeš si vybrat :krokety,hranol­ky,americké brambory,Smažené tvarůžky nic víc mne nenapadá xD

da ny

Ke smažené „žouželi“/sýru (prý nevhodná úprava sýra do žaludku), si dá každý, co chce a co má k dispozici.
Brambory vařené, bramborovou kaši, opékané brambory, hranolky. Teplá i zeleninová příloha nebo salát. Měla jsem i bramborový salát (na návštěvě), v bufetu do sebe lidé „tlačí“ i Pochoutkový, Rumcajs salát apod. Viděla jsem i zeleninové rizoto + „smažák“. ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.