bauerlukin

Jedli jste někdy slanou ovesnou kaši?

Dobrý den, jedli jste někdy slanou ovesnou kaši? Jako se sýrem, šunkou a bez mléka samozřejmě. Jedou jsem si jí udělal-podle receptu-a nebylo to moc dobré, tak se taky chci zeptat jestli vám chutnala. Díky předem

Nejlepší odpověď
annas

Kupuji si instantní kaše Nominal. Střídám jáhlovou, ovesnou a rýžovou.

Kvůli rychlé přípravě je zalévám vařící vodou, přidávám do nich semínka, někdy podušené houby, drobně nakrájenou mraženou zeleninu podusím na másle, smíchám, posypu sýrem, někdy i vajíčko. Někdy přidávám i avokádo s pálivou paprikovou pastou.

Výborná je s rozškvařenou slaninou, ale pro mě tabu.

Někdy připravuji i na sladko, ale místo cukru používám javorový sirup a samozřejmě ovoce a opět jogurt.

Další odpovědi
Kazatel

Ano, chutnala mi, trochu jako slaný závin se šunkpu a sýrem., z počátku nezvyk, ale je to dobré.

da ny

Kaši slanou jsem si dělávala jáhlovou a rýžovou, také Nominal.
Již nekupuji. Vadí mi, že 40% obsahu kaše je kukuřice.
Tu, ze zřejmých důvodů raději nevyhledávám. Jen výjimečně (klas, zrno).
Kaše jím denně, proto se těmto kukuřičným raději vyhýbám. Vařím si slané kaše spíšensama.
Kupuji instantní rýžovopohankovou kaši, ovesnou kaši slazenou a 1 druh proteinové.
Rýžovokarobovou Sinlac, další v lékárně či prodejně zdravé výživy.
Naslano ovesnou kaši téměř nepřipravuji.