Mia.F

Je sůl koření?

Doktor mi přikázal přestat jíst kořeněná jídla. Já ale miluju silně posolená jídla a nerada bych se jich vzdávala. Počítá se sůl mezi koření? Můžu dál silně solit i když mám zakázané koření?

Nejlepší odpověď
annas

Před 3 dny se řešilo užívání soli. Zkuste si projít odkaz, sůl je ve velkém množství škodlivá. Záleží, která koření vám lékař zakázal. Jsou i koření, která zdraví neškodí. Sůl ale ano.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-nektera-jidla-nedosolitelna

Další odpovědi
zjentek

Můžu dál silně solit i když mám zakázané koření?
..no to ti zřejmě snad musí říct ten tvůj lékař, ten to ví přesně,zná diagnózu, ne?

M.

I kdyby, tak ti doporučuju se mírnit. Pak budeš litovat.