Illines

Ahoj,mate nejake specificke svoje koreni na ryby?Dekuji

Ne,ty kupovane smesi.

Nejlepší odpověď
www

Nemám, poněvadž rybí maso potřebuje v podstatě jen sůl.
Ale prodle způsobu přípravy, druhu ryby ap. použiji navíc někdy č.papriku, kmín, pepř, atd.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Ahoj, Il. Jsem v tomhle směru lenoch, mně chutná klasické koření na ryby nebo čubrica (ta mi jde úplně ke všem druhům masa). Jemné rybí maso (losos, pstruh apod.) ale většinou potřu troškou mletého kmínu, případně pálivé papriky, a osmažím na másle. Makrely napajcuju hotovou směsí a moc se s nimi nepářu. U masa většinou „ctím“ jeho vlastní chuť, proto ji nemám potřebu přerazit kořením.

iceT

Mě stačí sůl a pepř,popřípadě i sladká paprika.Když tatík nachytal malé rybky,tak se sypaly i kmínem,ale já kmín moc nemusím.

anonym

Sůl, pepř,ml.paprika a hořčičné semínko.