Pepa25

Ne, nevypadá, že by to byl hoax. Organizace Memorial je známá a respektovaná https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Memorial a války na Kavkaze byly bezpochyby tvrdé. Akorát nikdo nečekal, že se to bude až tak opakovat i nyní a blíž ke středu Evropy …

Další odpovědi
Drap

Ano, na fotografii to jde velice snadno. A pokud to neni hoax, tak kdo to udělal? Z fotografie se to na první pohled nedá poznat. A všichni víme, že šíření falešných zpráv jde z obou stran.

dubraro

Možné to je. Lživá válečná propaganda jede na plné obrátky, na obou stranách.

_Bůh_

Nemyslím si, že by to byl hoax. V článku jsou notoricky známé informace. Memorial poskytoval ověřené informace, důkazem budiž skutečnost, že si na ně ruský establishment došlápnul. To je, jako kdybychom v ČR zrušili Ústav pro studium totalitních režimů.

Na twitteru jsou stovky fotek mrtvol z Buče, Rusáci byli měsíc ubytovaní v dětském kempu, včera vytahovali děti ze sklepa. Jenže tohle je jen začátek, ještě toho Ukrajinci uvidí hodně, jak budou postupovat směr Mariupol.