jarekve

Myslíte si, že označení „fake news“ pouze odráží skutečnost, že lidé konečně začínají myslet vlastní hlavou?

Ostatně neupozorňovali na toto už Mayové, že k tomuto přerodu v myšlení dojde?

Odpovědi
Ametyst

Když jsou lidé propagandou umlčováni, tak si samozřejmě vypomohou jinak. Propaganda má daleko k realitě a obyčejný dělňas má větší smysl pro realitu než tzv. majitelé klíčů a jediné pravdy.

Pepa25

Fake news šířil už Ramesse II o výsledku bitvy u Kadeše někdy ve 13. století před Kr. V dnešní době se jen jejich šiřitelé snaží vzbudit zdání „alternativní pravdy“. Přitom jsou to pořád fámy a manipulace, jako odjakživa …