Kazatel

Mělo by být očkování rizikových skupin povinné?

Nejlepší odpověď
zjentek

Určitě ne, pánč by šlo o zásah do práv a svobod, zaručených listinou práv a svobod, která je nad všemi normami.

ČS, pokud se nepletu, tak voda na oheň zabírá- i když to není pravidlem, všeobecně se toto dá tvrdit. Proto se hasiči snaží hasit a často mají i úspěch, i když…no… A očkováním hasíš co? Těžký průběh? Protože jinak je de facto k ničemu. A dodatková: Myslíš, že bez těžšího průběhu se nějak „zúží“ počet pacientů v nemocnicích? Že jejich frekvence tam poklesne? Člověče, čti fakta, než budeš zase šířit další hoax.

Další odpovědi
elkon

Ano, Stále se to tu opakuje. Jsou ale jedinci, kteří raději zemřou, hlavně že budou mít právo na své straně. Zatímco ti, kterým půjde o zdraví, přežijí i bez chvíle svobody. Neboť slova nikoho nezachrání.

Čecho_slovák

Ano, a nejen pro rizikové. Nedokáži si představit, kdyby nepřijeli hasiči k požáru.

Marty Koller

Ne

Ametyst

Ne, protože se od začátku o rizikových skupinách ví, ale jen se kecá a neléčí se a nejsou sledované. Stejně se restrikce dělají plošně. Takže proč tak najednou?

plebs

V žádném případě je demokracie a lidská práva, ovšem jako v Singapuru chytneš těžkého Covida a potřebuješ léčit tak si to zaplať.

df

Já to neovlivním, ale každý by měl mít právo svobodné volby. Jinak se nacházíme v diktatuře

paul1

Myslím si, že ano, ale hodně záleží na posouzenía doporučení lékaře.

Dochy

Ne

  1. Je to osobní záležitost
  2. Připadá mi hloupé valit zodpovědnost jen na některé skupiny
  3. Vláda jasně proklamovala, že očkování bude dobrovolné. Spousta lidí bude brát nařízené očkování oprávněně jako zradu.

Marty Koller

Elkon,očkování nepomůže můžou chytit i horší průběh stát se může cokoliv