Autista

Co si o tom myslíte?

Diskuze z článku Seznam zprávy:

Ve Spartě házeli blbce ze skály. Dopadli ještě dobře. 🙂

  • Odpověď:

U nás je vakcinují experimentální vakcínou. To vyjde na stejno.

  • Souhlasná odpověď:

ve Spartě házeli ze skály chcípáky. tj.aplikováno na dnešní situaci: ty, kteří se s covidem nedokázali poprat sami.

Dle mě na tom něco je.
Článek: https://www.sez­namzpravy.cz/dis­kuze/americanum-dochazi-trpelivost-ockujte-se-nebo-platte-173257

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím si o tom, že je to blábol a výplod chorého mozku

Další odpovědi
paul1

No na toto reagovat je tedy velký problém. Hoax jako Brno. A další jsou v diskusi pod článkem.

Smack

Spekulace.

zjentek

Nesmysl. Nevakcinují jen blbce, chcípáky a ženy. Odtud z odpovědí vím, že k vakcinaci C19 je svolný nejeden intelektuál či akademik (což vlastně vyjde nastejno). A nemyslím, že každý podobný musí být nutně chcípák. Dnes (za tohoto režimu) už na sobě fyzicky pracují i tací.

JežíšKristus

No článek jsem nečetl, a ze které země to je, nevím. Ale v Česku se určitě neočkuje experimentální vakcínou. To by bylo proti české i unijní legislativě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.