Martybetma

Jaký mobilní telefon byste z vlastní zkušenosti doporučili?

Dobré poledne!
Měla jsem Huawei Ascend P6. S tím telefonem jsem byla spokojená, ale něco se mi s ním stalo a na reklamaci mi to neuznají a nebudu platit opravu dražší než byl celý telefon, a tak přemýšlím nad novým…
Chci se vás zeptat, jakou značku a typ telefonu byste mi doporučili z vlastní zkušenosti nebo ze zkušenosti někoho jiného (rodina, známí, kamarádi). Cenově by se mohl pohybovat od 0 až do 8 000. Může to být znova značka Huawei, ale láká mě vyzkoušet něco jiného. Popřípadě můžete napsat klady, zápory a dojmy z telefonu, který vlastníte vy (nebo někdo známý) a doporučili byste ho.
Děkuji :)

Odpovědi
anonym

Zkušenost nemám,ale slyšel jsem ,že Samsungy jsou dobrý.
Osobně mám starý krám -nokii.
http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/sam­sung-galaxy-s4-i9505/?varian­ta=stribrny

chachar1922

Já Samsung nemám ráda, ale okolí si je chválí a mají modely dražší okolo těch 8 tisíc.
Já mám ale Sony a zatím bych neměnila – M2 duo. Sice přední kamera na prd, jen 5 mpx, ale ze zadu 8 mpx a dělá to hezké fotky. Je hezký elegantní, a na Ali na něj mohu sehnat spooooustu krytů :)
A co jsem potkala lidi s Huawei, tak po spadnutí měli vždycky prasklý displej. Jednou mi můj spadl a je v pořádku. A co vůbec nedoporučuji je značka Prestigio. To už nikdy více.

Takže za mě Sony a pokud Samsung, tak jen ty dražší.

sisssane

Určitě si kup xiaomi mi4 – nádherný design (aspoň podle mně), kovový rámeček, zadní plastový kryt se dá vyměnit např. za dřevěný (lze ho koupit za cca 400 kč) – luxusní vzhled. Super výkon – je to jeden z nejvýkonnější telefonů, neseká se, fotí kvalitně, nástavba super, jednoduché, rychlé ovládání, zvládne každou hru, baterka solidní. Sám ho mám a můžu jen doporučit – lze ho koupit kolem 7000 tisíc kč.
Nevýhoda může být že nemá lte, nfc…

Nebo pak můžu doporučit mobil za cca 4000 kč s lte a nfc a to je lumia 640 -telefon znám z vlastní zkušenosti – je rychlý, neseká se, fakt super. na windows už je poměrně hodně aplikací, her…

Takže když si vybereš jeden nebo druhý tak určitě nebudeš litovat. Výhoda u té lumie je že baterie vydrží v pohodě 4 dny, při opravdu hodně používání vydrží minimálně 2 a pokud se používá jen k volání sms a tak hodina internetu za den přes wifi tak vydrží klidně 6 dnů až jsem sám překvapen vzhledem k velikosti baterii.

Mc Merkurion

používám telefon na volání,a to splňují většinou všechny,osobně mám Samsung S5610 (dlouhá výdrž,přijatelnej foťák.akorát do ruky…) a lepší a jednodušší na ovládání jsem nenašel — kdysi jsem měl nokii,asi dva,tři typy a vzhledem k poruchovosti je neřadim mezi telefony,to už raděj volat z okna,než nokii,takže za mně cokoli >>> jen ne nokii…

Reezo

Nejlepší zkušenost mám zatím se Samsungem. Obecně Android mobily jsou nejlepší. Apple je odpad a Windows mobily také.

Gagina

No situace se mění každou chvilku, osobně mám zkušenosti jen se Samsungem. Takže nějakou nižší verzi Galaxy S4 například. Jinak podle testů je prý dobrý Alcatel Idol 3, ale třeba i tvůj oblíbený Huawei model P8 Lite a pokud chceš zkusit novou značku tak třeba i poslední dobou chválené Lenovo P70 a nebo se může inspirovat například zde: http://www.nej­lepsiprodukt.cz/nej­lepsi-mobilni-telefony/ nebo http://www.the­verge.com/2014/6/­11/5797664/the-best-smartphone kde si chválí v tvé cenové kategorii telefony LG. Snad jsme dal nějakou inspiraci.