Hanz Blažek

Jaký mobil byste mi doporučili, pokud chci poslouchat hudbu a mýt dotykový displej ?

Doplňuji:
Děkuji, ale slovem mýt jsem myslel vlastnit, omlouvám se za pravopisný překlep. Mít:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Ten dotykový displej bych nemyl,zničíš si mobil!
Doplňuji:
🙂.Tvoji omluvu beru,i já se spletu,ale takovou hrubku…

Další odpovědi
Karolí

Můžeš vyzkoušet : Samsung i9100 Galaxy S II
nebo HTC Wildfire S – velmi kvalitní, za dobrou cenu. Taky by šel Sony Ericsson Xperia Ray, Nokia 500. Tyto si myslím, že jsou nejlepší. Zkus si přečíst, ale nějakou recenzi.

hanulka11

Prosím tě ,ten displej raděj nemyj!!!!!!

Hlada

http://mobile­net.cz/clanky/je-sony-ericsson-xperia-active-opravdu-vodotesny-mobil-video-7322

WeeBear

Ne přímo z vlastní, ale ze zkušenosti a spokojenosti hodně lidí okolo mě bych ti doporučila Sony Ericsson Xperii (mini pro, nebo x8), hudbu tam najdeš, dotykový dispej mÍt budeš (pokud jsi ho však chtěl mýt ve vodě, tak doporučuju zůstat u jiných mobilů s bezdotykovým displejem ve voděodolném obalu) a najdeš tam i mnoho věcí navíc.. 🙂

Meropa

Samsung s5230.