Epson

Sony ericsson Ray

máte někdo zkušenost s mobilem SE xperia Ray??
Jak dlouho vydrží baterka při běžnem používání jako jsou sms,občasne volaní a poslouchaní hudby 1–2 hodiny? Na jak dlouho to pak asi tak vydrží?

Nejlepší odpověď
anonym

Sony Ray má Li-Ion baterii 1500 mAh

Výrobce uvádí výdrž telefonu v pohotovostním režimu, a to jak v sítích GSM i 3G, až 440 hodin. Té však dosáhnete pouze pokud povypínáte GPS, data/internet, a telefon necháte ležet bez používání na stolku 🙂 nikdo vám přitom nesmí volat tím se z velmi teoretických 440 hodin citelně ukusuje 🙂 a teď vážně:

Při velmi častých hovorech je maximální doba 7 hodin. Při aktivním využívání především datových přenosů ubývají procenta baterie mnohem rychleji. Zcela vybít baterii lze s datovými přenosy za pár hodin provozu (když například zapnete sdílení internetu přes wifi tak je baterie po 4 hodinách baterie na nule).

To však není až tak zlá hodnota, dá se totiž říci že podobně jsou na tom všechny chytré dotykové telefony.

Praxe ale není až tak zlá, a tak prostě jen dáte každý večer telefon znovu do nabíječky aby přežil další den. K večeru bude telefon skoro vybitý na asi 10–20procentech.

Další odpovědi
www

Zkušenost ne, jen tip podle jiných SE. S tou hudbou (vlastní z mobilu či karty, ne z netu) 2, max 3 dny new baterka.