vasik.vendy

Sony Ericsson xperia Ray-nejde zapnout

Ahoj, mám problém. Koupila jsem si od pána Sony ericsson xperia Ray, ale když ho chci zapnout naskočí jen logo SONY a dál se nic neděje. Chtěla jsem skusit SEUS, ale když dam wolume down, tak se taky nic nestane. Nevíte někdo, co s tím?

Odpovědi
anonym

Nejspíš sis koupila zmetek, nebo ti chybí návod k obsluze. V každém případě je nejrozumnější řešení zajít si do nejbližší prodejny Sony Ericson a požádat je o prověření funkčnosti mobilu.